Z uwagi na panujące zagrożenie epidemiczne wirusem COVID-19 nasze Stowarzyszenie zawiesza do odwołania wszystkie organizowane przez nas wydarzenia: spotkania filozoficzne, szkolenia dla nauczycieli oraz Konkurs Filozoficzny.

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i niespotykana, więc jeśli możemy, zostańmy w domu, nie narażajmy siebie i innych na zarażenie.

A jeśli narzekacie na nudę i nadmiar wolnego czasu, postarajcie się wykorzystać ten czas najlepiej, jak potraficie. Jest tyle rzeczy, które możemy robić w domu: czytanie książek, odkrywanie nowych pasji, słuchanie muzyki, nauka gry na instrumencie (o ile sąsiedzi wytrzymają), granie w gry planszowe z najbliższymi, wieczorne rozmowy przez telefon z rodziną, impreza na skypie z przyjaciółmi, domowy ogródek, gotowanie i wiele innych. Zawsze też możecie zrobić sobie mały trening intelektualny z filozofią i rozwiązać parę testów z dotychczasowych edycji Konkursu Filozoficznego. Drodzy nauczyciele, a jeśli Wy z kolei szukacie pomysłów na lekcje, zawsze możecie skorzystać z dostępnych na naszej stronie scenariuszy.

Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia – oby jak najszybciej!

 

Zostańmy w domu
Facebooktwitterredditpinterestlinkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.