Serdecznie zapraszamy uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych do uczestnictwa w szesnastej edycji konkursu filozoficznego w Szczecinie!

XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie oraz Stowarzyszenie „Generator Myśli Humanistycznej” jako organizatorzy pragną popularyzować filozofię wśród uczniów klas VII i VIII Szkół Podstawowych województwa zachodniopomorskiego. Odkrywanie i rozwój zasobów intelektualnych uczniów jest celem nadrzędnym konkursu. Chcemy również wspierać nauczycieli w realizacji edukacji filozoficznej, dlatego też będziemy zachęcać Państwa do uczestniczenia w imprezach przygotowanych przez organizatorów konkursu. Zapraszamy do uczestnictwa między innymi w spotkaniach z filozofią organizowanych w księgarni FiKa w Szczecinie oraz w warsztatach filozoficznych, które odbędą się 27 marca 2019. Więcej informacji na temat wydarzeń znajdziecie na naszej stronie.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w XVI Wojewódzkim Konkursie Filozoficznym zachęcamy do rozwiązania testu ETAPU SZKOLNEGO, a następnie przesłania go wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym w terminie do 29 lutego 2020 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

XVI Liceum Ogólnokształcące

ul. Dunikowskiego 1

70-123 Szczecin

Warsztaty filozoficzne odbędą się 27 marca 2020 r. w Szczecinie. Półfinał Konkursu, Finał Konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród rzeczowych będą miały miejsce 24 kwietnia 2020 r. w XVI Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie.

Pytania proszę kierować do Mileny Jakubiak (adres mailowy: milena.m.jakubiak@gmail.com).

Dokumenty do pobrania:

Regulamin i test XVI Konkursu Filozoficznego – ETAP SZKOLNY (0 pobrań)

Informacje o poprzednich edycjach znajdziecie tutaj.

XVI Konkurs Filozoficzny w Szczecinie. Zgłoś się!
Facebooktwitterredditpinterestlinkedin
Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.